Avast is your place to innovate

Voted Czech Republic's Best Employer

Android Malware Analyst

Division:
Avast employee DPT
Location:
Czech republic - Prague
Career Level:
Experienced (Non-Manager)
Education:
High School or equivalent
Category:
IT - Software Development
Job type:
Full-time

Job Description:

Společnost AVAST Software  (www.avast.com), světově nejpopulárnější výrobce antiviru, chrání pomocí svých bezpečnostních aplikací přes 400 milionů počítačů a mobilních zařízení. S 25-letou historíí jsme jedna z nejstarších společností v oboru a nabízíme bezpečnostní portfolio pokrývající vše od anitivrových systémů zdarma pro PC, Mac, Android po businessová řešení. To vše ve více než 40 jazycích.
Jsme česká firma a naše hlavní sídlo je v Praze. Další kanceláře máme v USA, Německu, Holandsku, Asii a mnoha dalších lokacích.
Pro náš tým v Praze hledáme nového člena či členku na pozici

Růst počtu malwarových útoků na mobilní platformy je výrazný. Ne každý uživatel si uvědomuje, že právě mobilní telefon je zařízením, které o nás může vyzradit téměř vše. Od polohy a denních návyků až po přístup k bankovnímu účtu. Chceš být ten čí ta, kdo se ponoří do světa mobilního malware a bude analyzovat a vytvářet účinné “protilátky”?
Potom patříš do Avastu!

Náplň práce
-    Analýza mobilního malware
-    Reverse engineering
-    Výběr, třídění a kategorizování vzorků malware
-    Výroba detekčních definic
-    Hledání a správa nových zdrojů
-    Spolupráce s vývojáři interních nástrojů

Co potřebujeme:
-    Znalost systému Android na programátorské úrovni
-    Java
-    Analytické myšlení
-    Znalosti RE nástrojů výhodou
-    Všeobecný přehled v IT
-    Komunikativní angličtinu
-    Týmového hráče

Co za to nabízíme:

-    Možnost pracovat na plný či částečný úvazek (ideální pro studenty v posledním ročníku)
-    Možnost být součástí nejúspěšnější české firmy
-    Skvělé pracovní prostředí a zázemí nejmodernější kancelářské budovy v Praze
-    Úžasné benefity (jídlo v kantýně zdarma po celý den, fotbálek, kulečník, nahrávací studio, golfový simulátor, relaxační zóna a mnoho dalšího)
-    25 dní dovolené, 5 sick days
-    Bonusový systém cafeterie

Zní to dobře? Tak o sobě dej vědět!